x
sadsad x
asdasd
Hakkımızda
2016 yılından beri Anonim Şirket yapısıyla gece gündüz demeden Türkiye’nin her köşesine ulaşıyoruz. Yalnızca Online Dermokozmetik konusuna odaklandık ve bu konuda uzmanlaştık.

Bugüne kadar 250,000’den fazla müşterimize hizmet verdik. Online Dermokozmetik alanının yalnızca “ürün temin etmek” olmadığının farkındayız. Müşterilerimiz bizi güven, akıllı harcama ve evinin rahatlığında sipariş ve teslimat için tercih ediyor. "Güven, akıl ve rahatlık" sözcüklerinin bizi en iyi tanımlayan 3 kelime olması için çalışıyoruz.

Güven: Websitemizdeki tüm markaların resmi bayisiyiz. Bu dünya markalarının koyduğu her türlü depolama, taşıma ve marka kriterlerini sağlama konusunda sorumluyuz. Online alışveriş yaparken kaygılarınızın farkındayız, bunları baştan sona gidermek için hazırız. Pişik kremi ve yenidoğan şampuanı ile doğumundan başlayarak büyüdükçe farklı ihtiyaçlarına fayda sağladığımız bebekler ve onların farklı ihtiyaçları olan anneleri bizim en önemli müşterilerimiz. Sorumluluğumuzun farkındayız.

Akıl: Aynı ürünleri başka alternatiflerden de temin edebileceğinizin farkındayız. Bu nedenle varlığımızın akıllı harcama yapmak isteyen müşterilerimize anlam ifade etmesi için fiyatların rekabetçi olması gerektiğini biliyoruz.

Rahatlık: Online alışveriş yalnızca uygun fiyatlar değil aynı zamanda rahatlık anlamına da geliyor. Tüm ürünlerimizde stok tutuyoruz, aynı gün siparişlerinizin kargoya teslimatını sağlıyoruz. Paketlemesine dikkat ediyor, evinizin rahatlığında siparişlerinizi alıp, aynı rahatlıkla teslimat gerçekleştiriyoruz.

Amacımız tek seferlik “ürün satmak” yerine uzun dönem “müşteri kazanıp” tercih edilen Online Dermokozmetik markası olmak. Bunu her türlü rakamsal hedeften daha önemli görüyoruz.

Saygılarımızla,
Kozmizon Ailesi’nden Tüm Ailelere
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.